Teren Stefanesti Lidl, cu autorizatie 2 case

125.000 € / lună
135.87 € / mp / lună

Central, Piteşti

Suprafață teren:
920 mp

Descriere spațiu comercial

Agentia Eurocasa ofera spre vanzare Teren Stefanesti zona Lidl, Strada Salcamilor, Suprafata 920 mp, Deschidere la strada 49 ml, Autorizatie de construire 2 case Toate utilitatile Pret 125 000 Euro
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 03 Mai 2026 ID anunț: 1369960

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Stefanesti Arges
Mijloace transport aprox. 1018 m
Recreere
parks
Stadion
Recreere aprox. 915 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Central
137.000 € / lună
Pitești, Central
19.500 mp teren
Spațiu comercial, în Central
115.000 € / lună
Județul Argeș, Curtea de Argeș
1.774 mp teren
Spațiu comercial, în Mihăești
120.000 € / lună
Județul Argeș, Mihăești
12.000 mp teren
Spațiu comercial, în Ștefănești
115.000 € / lună
Județul Argeș, Ștefănești
5.000 mp teren
Spațiu comercial, în Central
120.000 € / lună
Județul Argeș, Curtea de Argeș
5.000 mp teren
Spațiu comercial, de 40 mp, în Chițești
135.000 € / lună
Județul Argeș, Chițești
40 mp utili
Spațiu comercial, în Central
130.000 € / lună
Județul Argeș, Mioveni
2.000 mp teren
Spațiu comercial, în Mărăcineni
129.990 € / lună
Județul Argeș, Mărăcineni
7.545 mp teren