SPATIU COMERCIAL, 32 mp - CENTRU PITE?TI

550 € / lună
17.19 € / mp / lună

Central, Piteşti

Suprafață utilă totală:
32 mp
An construcție:
2024

Descriere spațiu comercial

NOBLE NEST IMOB va propune spre inchiriere un spatiu comercial intr-un imobil nou, finalizat in 2024, pozitionat in centrul orasului Pitesti, ce ofera un spatiu ideal pentru diverse activitati comerciale, de birou sau alt tip de investitie. CARACTERISTICI IMOBIL: Suprafata utila: 32 mp Constructie noua, finisaje premium Toate utilitatile disponibile energie electrica 220V (max 27 kW) si 380V Proprietar persoana juridica la pret se adauga TVA AVANTAJE & DESTINATII POSIBILE: Birouri corporate / firma IT / cabinet medical / spatiu coworking Pozitie ultracentrala acces facil la institutii, restaurante, zone comerciale Cladire noua, cu toate actele la ziLa etajul 1 se mai afla un spatiu inchiriat, avand o suprafata de 72 mp. La parter se mai poate inchiria un spatiu de 33 mp. Pretul afisat este cu TVA inclus. Contacteaza-ne acum pentru mai multe detalii si stabilirea unei vizionari! NOBLE NEST IMOB Alegerea inteligenta in imobiliare!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 19 Martie 2026 ID anunț: 1114446
Suprafață utilă: 32 mp
Suprafață utilă totală: 32 mp
An construcție: 2024

Autogara Pitesti
Mijloace transport aprox. 247 m
transport
Finante