Teren intravilan, 26.000 mp, Bascov

3.120.000 € / lună
120 € / mp / lună

Central, Piteşti

Suprafață teren:
26.000 mp

Descriere spațiu comercial

Agentia imobiliara Project Center va propune spre vanzare teren intravilan situat in Bascov in suprafata de 26.000 mp cu 2 deschideri. Terenul se afla intr-o zona in dezvoltare, ideal pentru investitii sau proiecte comerciale. Toate utilitatile sunt la limita proprietatii. Avantaje: Acces facil, Zona urbanizata, Potrivit atat pentru dezvoltatori, cat si pentru persoane fizice interesate de proiecte ample. Pret vanzare 120 euro + TVA/mp. *Nota: Vizionarile la aceasta proprietate se fac doar in baza unui acord de colaborare cu Agentia imobiliara Project Center semnat in prealabil lucru pentru care vi se va solicita sa prezentati cartea de identitate. Comisionul agentiei este de 2% plus TVA din suma de vanzare.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 09 Februarie 2026 ID anunț: 1538065

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Bascov
Mijloace transport aprox. 746 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 305 m
restaurants
la Maroc
Restaurante aprox. 615 m
shopping
Auchan
Supermarket/Mall aprox. 675 m
shopping
Total Market
Supermarket/Mall aprox. 676 m