Rudolf-Spatiu de 190 mp

1.200 € / lună
6.32 € / mp / lună

Central, Piteşti

Suprafață utilă totală:
190 mp

Descriere spațiu comercial

Persoana fizica, inchiriez spatiu comercial central situat in B-dul. Republicii, Nr.119 . Spatiul are aproximativ 190 mp este izolat , are apa, gaze, curent, canalizare, utilat modern si dispune de urmatoarele facilitati : centrala proprie Vaillant, 3 aere conditionate, ferestre termopan, 2 bai, 2 vestiare, televizor, etc. Se preteaza pentru diverse activitati cum ar fi : sala de fitness, sala kinetoterapie, birouri, cabinete medicale si dentare, sala petreceri copii, scoala de dans, after school,sala club karate, plus multe alte oportunitati de afaceri. Spatiul se elibereaza la data de 1 Iunie 2026 dar poate fi vizitat oricand pana la orele 19. Pretul este de 1200 euro pe luna cu TVA inclus si se mai poate negocia la fata locului. Persoana de contact Rudolf Adam Tel. Suprafata totala: 190 m2 An finalizare constructie: 2003 Stadiu constructie: Finalizat Tip imobil: Spatiu stradal
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 20 Mai 2026 ID anunț: 1639483
Suprafață utilă: 190 mp
Suprafață utilă totală: 190 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Puturosilor Centru
Mijloace transport aprox. 748 m
transport
Finante
Mijloace transport aprox. 855 m
transport
Statie Teatru
Mijloace transport aprox. 915 m
transport
I.C. Bratianu
Mijloace transport aprox. 928 m
Școală
education
Scoala Generala Nr. 5 Nicolae Iorga
Învățământ aprox. 356 m