Hala industriala, 6000 mp, zona Pielesti

9.000 € / lună
1.50 € / mp / lună

Pieleşti, Judeţul Dolj

Suprafață utilă totală:
6.000 mp

Descriere spațiu comercial

Blitz va propune spre inchiriere o hala industriala situata in apropierea localitatii Pielesti. Acesta are o suprafata de 2000 mp, iar inaltimea maxima este de 5 m. Spatiul dispune si de alte facilitati precum instalatie electrica de mare putere. Este ideal pentru orice activitate de depozitare sau producere, dar necesita renovari. Se poate inchiria si o suprafata mai mica.Cod oferta / ID BLITZ: P97806
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 22 Decembrie 2025 ID anunț: 1544906
Suprafață utilă: 6.000 mp
Suprafață utilă totală: 6.000 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Gara Pielesti
Mijloace transport aprox. 1721 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 800 mp, în George Enescu
8.500 € / lună
Craiova, George Enescu
800 mp utili
Spațiu comercial, de 900 mp, în Central
9.000 € / lună
Craiova, Central
900 mp utili
2E
Spațiu comercial, în Exterior Vest
8.820 € / lună
Craiova, Exterior Vest
180 mp teren
Spațiu comercial, în Cârcea
8.245 € / lună
Județul Dolj, Cârcea
620 mp teren
Spațiu comercial, de 900 mp, în Central
9.000 € / lună
Craiova, Central
900 mp utili