5 zile în urmă
5
- Agenție
Hala industriala | de inchiriat | oradea
1.415 €
/ lună
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
5.90 €
/ mp
/ lună
Vest, Oradea
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Doseanu Imobiliare va propune in EXCLUSIVITATE spre inchiriere hala industriala situata pe Calea Borsului, Oradea, Bihor. Hala e localizata in Zona Industriala Vest, masoara o suprafata utila de 240 mp si dispune de: o poarta de acces, inaltimea la cornise de 5,3 metri si la coama de 6,3 metri. Amplasarea la drumul european faciliteaza diverse activitati precum: depozitare, logistica si transport sau alte obiecte de activitate. Accesul la hala se realizeaza rapid, pe drum asfaltat, ea fiind pozitionata la mai putin de 200 metri distanta de Calea Borsului. Proprietatea are urmatoarele utilitati si dotari: curent electric trifazat cu contorizare individuala, apa industriala, fosa septica, supraveghere video, senzori de fum pentru incendiu, luminatoare, sistem de alarma si locuri de parcare. Pret : 5,9 mp luna +T.V.A. Pentru detalii si vizionari ne puteti contacta la numarul: . ID anun? : 1778744717
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 15 Mai 2026
ID anunț: 1620495
Suprafață utilă:
240 mp
Suprafață utilă totală:
240 mp
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de închiriat în Vest
- Spații comerciale de închiriat în Oradea
- Spații comerciale de închiriat în Central
- Spații comerciale de închiriat în Ultracentral
- Spații comerciale de închiriat în Centura
- Spații comerciale de închiriat în Iosia
- Spații comerciale de închiriat în Oncea
- Spații comerciale de închiriat în Nufărul
- Spații comerciale de închiriat în Decebal
- Spații comerciale de închiriat în Rogerius
- Spații comerciale de închiriat în Calea Aradului