3 zile în urmă
15
- Agenție
Birou 103 mp, 4 camere, ultracentral, str.I.Vulcan, Oradea, INCHIRIERE
650 €
/ lună
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
6.31 €
/ mp
/ lună
Ultracentral, Oradea
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
AGENTIA ORADEA IMOBILIARE ofera spre inchiriere spatiu de birou situat ultracentral, pe strada Iosif Vulcan, un loc ce poate fi cartea de vizita pentru propria afacere, care ofera confort si functionalitate. Biroul cu o suprafata utila 103 mp, suprafata construita 121 mp, se afla la etajul 1/3 al unei cladiri de birouri. ___ Se compune din: 4 incaperi (mari, spatioase, H = 3,52 3,60 m); baie cu geam de aerisire; hol acces. ___ ??Biroul este dotat cu parchet lemn masiv in camere, gresie/faianta in baie. ?Incalzirea biroului este prin calorifere, fiind asigurata de centrala proprie pe gaz. ___ DE CE poate fi o alegere buna acest birou? locatie de exceptie cu suprafata generoasa; totul la indemana, acces imediat la puncte de interes Primaria Oradea, Piata Unirii, Pietonala (Republicii, Aurel Lazar si Alecsandi); statii ale mijloacelor de transport in comun; parcare etajata la 20m; in apropiere gasesti multiple optiuni de divertisment si servicii. Imagineaza-ti, pleci de la birou si in cateva minute esti in cel mai trendy restaurant sau cafenea din oras unde poti sa te intalnesti cu parteneri de afaceri sau clienti intr-un cadru, care sa lase o amprenta memorabila. ___ Se elibereaza lunar 2 facturi: factura pentru chirie, factura pentru utilitati - la pret furnizor. ___ Pretul de inchiriere 650 euro + TVA, (787 euro TVA inclus). Contacteaza-ne pentru mai multe informatii sau pentru a programa o vizionare! ID anun? : 1778833642