NECTORA IMOB-Spatiu comercial Str. G. Enescu, Ultracentral,2 cam,2 bai

1.620 € / lună
16.20 € / mp / lună

Ultracentral, Oradea

Suprafață utilă totală:
100 mp

Descriere spațiu comercial

ID anunt: NEC2428 Curpas Florin Oradea Ultracentral, Str. George Enescu Spatiu comercial de inchiriat ideal pentru salon, birou, cabinete medicale sau activitati comerciale si medicale! Detalii & compartimentare: Suprafata: 81 mp 2 camere spatioase 2 bai Parter acces facil Dotari & avantaje: Incalzire in pardoseala costuri minime iarna Se inchiriaza mobilat si utilat, conform imaginilor Posibilitate de recompartimentare, in functie de activitate Ideal pentru: salon de infrumusetare, masaj, birouri sau alte activitati comerciale Ultracentral vizibilitate si accesibilitate foarte buna Pret: 1.620 Euro pe luna Contact pentru detalii si vizionari: Adresa agentie: Str. General Gh. Magheru, Nr. 20, Oradea Nectora Imob Judetul Bihor | Judetul Cluj | Costa Blanca, Spania
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 20 Martie 2026 ID anunț: 1449610
Suprafață utilă: 100 mp
Suprafață utilă totală: 100 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Magheru
Mijloace transport aprox. 264 m
transport
Piata 1 Decembrie
Mijloace transport aprox. 444 m
transport
Emanuil Gojdu
Mijloace transport aprox. 456 m
transport
Primarie
Mijloace transport aprox. 624 m
Școală
education
Colegiul National Mihai Eminescu
Învățământ aprox. 581 m
education
Scoala Generala
Învățământ aprox. 732 m
education
Universitatea Crestina Partium - Cladirea Sulyok
Învățământ aprox. 1098 m
education
Universitatea Crestina Partium - Cladirea Partium