Vindem parcele de teren pe strada Gh.Doja-Oradea

33.850 € / lună
65.10 € / mp / lună

Spitalul Judeţean, Oradea

Suprafață teren:
520 mp

Descriere spațiu comercial

De vanzare parcele pentru constructia de case! Cauti locul ideal pentru viitoarea ta casa? Avem disponibile parcele de teren pregatite pentru constructie, situate intr-o zona linistita, perfecta pentru locuit. Apa si curent disponibile Autorizatie de construire Acces facil la drum La doar 3 km de Spitalul Judetean Zona este ideala pentru familii sau pentru cei care isi doresc liniste, dar in acelasi timp aproape de oras si de toate facilitatile importante. Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionari, trimite mesaj privat sau suna la: (folosesti formularul de contact)
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 11 Mai 2026 ID anunț: 1354709

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
restaurants
Restaurant Ciuperca
Restaurante aprox. 1189 m
parks
Parc - Pentru copiii
Recreere aprox. 1677 m
parks
Parcul Ion C. Bratianu
Recreere aprox. 1681 m
shopping
Crisul
Supermarket/Mall aprox. 1938 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Est
33.500 € / lună
Oradea, Est
600 mp teren
Spațiu comercial, în Central
36.500 € / lună
Oradea, Central
1.922 mp teren
Spațiu comercial, în Central
31.500 € / lună
Oradea, Central
805 mp teren
Spațiu comercial, în Central
32.000 € / lună
Oradea, Central
700 mp teren
Spațiu comercial, în Central
32.500 € / lună
Oradea, Central
500 mp teren
Spațiu comercial, în Central
32.900 € / lună
Oradea, Central
506 mp teren
Spațiu comercial, în Central
32.000 € / lună
Oradea, Central
650 mp teren
Spațiu comercial, în Central