Spatiul pentru alimentatie publica ultracentral,Oradea,Gaminvest,A2683

480 € / lună
4.53 € / mp / lună

Oraşul Nou, Oradea

Suprafață utilă totală:
106 mp

Descriere spațiu comercial

Agentia imobiliara Gaminvest va propune spre inchiriere un spatiu ultracentral cu destinatia alimentatie publica, situat in Oradea. Spatiul este compus din doua incaperi: la parter are o suprafata utila de 36 mp, folosita pentru bucatarie, sala de servire si grup sanitar, iar la demisol dispune de 70 mp, care pot fi utilizati pentru depozitare sau pentru amenajarea restaurantului. Incalzirea se realizeaza prin termoficarea orasului. Clasa energetica a imobilului este C. Pretul de inchiriere este de 480 euro, negociabil. Pentru detalii si vizionari va stam la dispozitie.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 22 Aprilie 2026 ID anunț: 1218881
Suprafață utilă: 106 mp
Suprafață utilă totală: 106 mp

Primarie
Mijloace transport aprox. 421 m
transport
Statie Decebal
Mijloace transport aprox. 514 m
transport
Biserica Emanuel
Mijloace transport aprox. 552 m
transport
Biserica Emanuel
Mijloace transport aprox. 574 m
Școală
education
Universitatea Crestina Partium - Cladirea Sulyok
Învățământ aprox. 174 m
education
Scoala Generala
Învățământ aprox. 253 m
education
Universitatea Crestina Partium - Cladirea Partium
Învățământ aprox. 254 m
education
Liceul Teologic Baptist Emanuel
Învățământ aprox. 645 m
Recreere
restaurants
Queen`s Music Pub
Restaurante aprox. 126 m
parks
Parc