NECTORA IMOB-Teren Intravilan 537 mp, Zona Solay, 250 m de asfalt

29.900 € / lună
55.68 € / mp / lună

Central, Oradea

Suprafață teren:
537 mp

Descriere spațiu comercial

ID anunt: NEC2741 Kajcza Anamaria Cheriu Oradea Teren INTRAVILAN de vanzare, situat intr-o zona in dezvoltare! Suprafata teren: 537 mp Avantaje & oportunitate: Aproape de Solay La aproximativ 250 m de drum asfaltat Curent electric la aproximativ 200 m Zona in dezvoltare, ideala pentru constructia unei locuinte Parcela bine pozitionata Pret de vanzare: 29.900 Euro / parcela !! Comision 0% pentru cumparator!! Contact pentru detalii si vizionari: (folosesti formularul de contact) Adresa agentie: Str. General Gh. Magheru, Nr. 20, Oradea Nectora Imob Judetul Bihor | Judetul Cluj | Costa Blanca, Spania
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 16 Aprilie 2026 ID anunț: 1333712

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Casa de Cultura
Mijloace transport aprox. 97 m
transport
Piata Cetatii
Mijloace transport aprox. 216 m
transport
Emanuil Gojdu
Mijloace transport aprox. 238 m
transport
Piata 1 Decembrie
Mijloace transport aprox. 340 m
Școală
education
Scoala Generala
Învățământ aprox. 853 m
education
Colegiul National Mihai Eminescu
Învățământ aprox. 1096 m
education
Partenie Cosma
Învățământ aprox. 1215 m
education
Universitatea Crestina Partium - Cladirea Sulyok
Învățământ aprox. 1229 m
Recreere
shopping
Billa
Supermarket/Mall aprox. 155 m
shopping
Oradea Plaza
Supermarket/Mall aprox. 168 m
parks
Parc
Recreere aprox. 183 m
restaurants
Trattoria Di Toscana
Restaurante aprox. 183 m