De vanzare teren extravilan, 1.338mp, strada Dealul Mare - Paleu

25.000 € / lună
18.68 € / mp / lună

Central, Oradea

Suprafață teren:
1.338 mp

Descriere spațiu comercial

Va propunem spre vanzare un teren extravilan situat in Paleu, amplasat intr-o zona linistita, aflata in plina dezvoltare, chiar in continuarea unei zone intravilane. Suprafata terenului este de 1.338 mp, cu un front stradal de 12,83 ml, oferind un potential excelent atat pentru investitie, cat si pentru constructia unei locuinte pe termen lung. Accesul este facil, iar utilitatile se afla in apropiere. Ideal pentru cei care doresc sa investeasca intr-o zona cu perspectiva de crestere sau sa isi planifice viitoarea casa intr-un cadru linistit. Pentru mai multe informatii sau pentru a programa o vizionare, va rugam sa ne contactati.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 11 Mai 2026 ID anunț: 1514429

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 30 mp, în Central
27.000 € / lună
Oradea, Central
30 mp utili
Spațiu comercial, în Central
25.800 € / lună
Oradea, Central
2.700 mp teren
Spațiu comercial, în Central
26.500 € / lună
Oradea, Central
500 mp teren
Spațiu comercial, în Central
23.376 € / lună
Oradea, Central
1.948 mp teren
Spațiu comercial, în Central
25.000 € / lună
Oradea, Central
500 mp teren
Spațiu comercial, în Central
26.500 € / lună
Oradea, Central
500 mp teren
Spațiu comercial, în Central
26.900 € / lună
Oradea, Central
500 mp teren
Spațiu comercial, în Central
22.800 € / lună
Oradea, Central
850 mp teren
Spațiu comercial, de 10,494.599609375 mp, în Vest
25.396 € / lună