Teren 1153 mp cu front de 48 m la doar 9 km de Oradea | Elado beltelek

23.500 € / lună
20.38 € / mp / lună

Central, Oradea

Suprafață teren:
1.153 mp

Descriere spațiu comercial

Teren intravilan in Uileacu de Munte (Paleu) la doar 9 km de OradeaVrei o gradina a ta aproape de oras, dar fara agitatia din Oradea?Acest teren de 1153 mp este situat intr-o zona linistita, cu o panorama deosebita.Datorita dublului front stradal (48 m si 22 m), proprietatea se poate parcela cu usurinta in DOUA loturi distincte.Este alegerea ideala pentru o casa de vacanta, o viitoare casa de familie sau o investitie sigura pentru viitorul copiilor tai.Detalii tehnice:Suprafata: 1153 mp (deschidere la doua strazi: 48 m si 22 m)Localizare: Zona foarte linistita, cu o panorama deosebita, ideala pentru locuinta sau casa de vacanta.Utilitati: Apa si curentul se afla la aproximativ 300 m distanta de teren.Pret: 23500 EUROPentru mai multe informatii si vizionare, sunati la numarul:ZERO-SAPTE-SAPTE-UNU-DOI-SAPTE-NOUA-DOI-UNU-NOUABelteruleti telek Hegykozujlakon (Paleu) mindossze 9 km-re NagyvaradtolSajat kertre vagysz a nyugalom szigeten, de fontos Varad gyors elerhetosege?Ez az 1153 nm-es, panoramas telek egy kifejezetten csendes ovezetben fekszik.A nagy teruletnek es a dupla utcafrontnak (48 m es 22 m) koszonhetoen a telek konnyeden KET kulon parcellara oszthato.Idealis valasztas egy hetvegi hazhoz, idovel akar egy kenyelmes csaladi otthonhoz, vagy egy biztos befekteteshez a gyermekeid jovojeert.Muszaki adatok:Terulet: 1153 nm (ket utcara nyilo front: 48 m es 22 m)Elhelyezkedes: Nagyon csendes ovezet, kulonleges panoramaval, idealis lakohaznak vagy hetvegi hazhoz.Kozmuvek: A viz es az aram kb. 300 meter tavolsagra talalhato a : 23500 EUROTovabbi informacioert es megtekintesert hivd a kovetkezo szamot:NULA-HET-HET-EGY-KETTO-HET-KILENC-KETTO-EGY-KILENC