RECO Teren Grigorescu

49.500 € / lună
48.91 € / mp / lună

Central, Oradea

Suprafață teren:
1.012 mp

Descriere spațiu comercial

RECO imobiliare va propune spre vinzare un teren extravilan situat in cartierul Grigorescu Oradea intr-o zona in plina dezvoltare -suprafata: 1012 mp -deschidere: 16 m -fronturi stradale: 2 fronturi Terenul beneficiaza de acces facil,pozitionare buna si dubla deschidere oferind multiple posibilitati de parcelare sau dezvoltare pe termen mediu si lung zona este in continua expansiune cu potential investitional ridicat -ideal pentru investitie -acces rapid catre oras -zona linistita cu perspective de dezvoltare pentru informati suplimentare si programarea unei vizionari va stam cu drag la dispozitie TEL: (folosesti formularul de contact) pret 49500 euro negociabil ID intern: 5401.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 16 Aprilie 2026 ID anunț: 1330250

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statie Decebal
Mijloace transport aprox. 904 m
transport
Abatorului
Mijloace transport aprox. 1002 m
transport
Biserica Emanuel
Mijloace transport aprox. 1035 m
transport
Aviatorilor
Mijloace transport aprox. 1136 m
Școală
education
Universitatea Oradea
Învățământ aprox. 219 m
education
Partenie Cosma
Învățământ aprox. 330 m
education
Scoala Sportiva
Învățământ aprox. 452 m
education
Liceul Teologic Baptist Emanuel
Învățământ aprox. 1145 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 167 m
shopping
Auchan
Supermarket/Mall aprox. 731 m
restaurants
Life Club
Restaurante aprox. 898 m
shopping
Supermarkt
Supermarket/Mall aprox. 1177 m