Teren intravilan 1000 MP | Cartierul Grigorescu | Oradea

157.900 € / lună
157.90 € / mp / lună

Central, Oradea

Suprafață teren:
1.000 mp

Descriere spațiu comercial

Ratiu Imobiliare va ofera spre vanzare un teren situat in cartierul Grigorescu din Oradea. Proprietatea este intravilana, amplasata intr-o zona linistita, aflata in plina dezvoltare, fiind potrivita atat pentru constructii rezidentiale, cat si pentru investitie. Terenul are o suprafata de 1.000 mp si un front stradal de 40 ml, oferind multiple posibilitati de construire. Toate utilitatile (curent, apa, canalizare si gaz) sunt disponibile la limita proprietatii. Pentru detalii suplimentare si programarea unei vizionari, va stam cu drag la dispozitie! Informatiile din anunt au fost furnizate in prealabil de catre proprietar. Agentia nu isi asuma responsabilitatea pentru eventuale modificari privind pretul sau informatiile prezentate.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 04 Mai 2026 ID anunț: 1346662

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Lotus
Mijloace transport aprox. 827 m
transport
Ciheiului
Mijloace transport aprox. 973 m
transport
Dimitrie Cantemir
Mijloace transport aprox. 1166 m
transport
Nufarului
Mijloace transport aprox. 1363 m
Școală
education
Liceul Teoretic Onisifor Ghibu
Învățământ aprox. 1284 m
education
Universitatea Emanuel
Învățământ aprox. 1468 m
education
Universitatea Emanuel
Învățământ aprox. 1518 m
Recreere
shopping
Unicarm
Supermarket/Mall aprox. 817 m
restaurants
McDonald's
Restaurante aprox. 1006 m
shopping
Lotus Center
Supermarket/Mall aprox. 1103 m