Oportunitate de inchiriere spatiu comercial pentru clinica, Oradea, Bihor

800 € / lună
6.67 € / mp / lună

Cantemir, Oradea

Suprafață utilă totală:
120 mp

Descriere spațiu comercial

Gaminvest propune spre inchiriere in exclusivitate spatiu comercial pentru clinica, spatiul este pretabil si pentru tehnica dentara, activitati de estetica non-invaziva si multe altele. Locatie: Etajul 1 si demisol, acces separat, situat intr-o zona centrala. - Centrala proprie pe gaz, costuri de incalzire de aproximativ 1000 lei iarna - Spatiu generos cu 6 camere, inclusiv dormitoare, living, bucatarie si bai - Suprafata utila totala estimata la aproximativ 120 mp - Demisol cu 7 camere plus vestiar, acces la baie si camera tehnica Facilitati: - Acces separat fata de clinica vecina, prin curte comuna - 2 locuri de parcare disponibile, parcare gratuita in jurul zonei pana la orele 16:00 - Terasa acoperind intreaga suprafata a cladirii Pretul propus spre inchiriere - etajul 1 1500euro/luna - demisol 800 euro/luna Se pot inchiria impreuna si/sau separat. Pentru programari de vizionare sau mai multe informatii, va rugam sa ne contactati la Andreea Gaminvest Nr grupuri sanitare: 1 Nr incaperi: 6 Utilitati - Sistem incalzire (Centrala proprie,Calorifere); Climatizare (Aer conditionat); Utilitati generale (Curent,Apa,Canalizare,Gaz) Finisaje - Podele (Gresie,Mocheta) pret inchiriere: 800 moneda inchiriere: EUR Disponibilitate proprietate: imediat
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 08 Februarie 2026 ID anunț: 1211667
Suprafață utilă: 120 mp
Suprafață utilă totală: 120 mp

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare Gaze