Spatiu comercial de inchiriat in Oradea, zona Cantemir

950 € / lună
8.19 € / mp / lună

Cantemir, Oradea

Suprafață utilă totală:
116 mp

Descriere spațiu comercial

Agentia imobiliara Gaminvest propune spre închiriere un spațiu comercial situat în Oradea, zona Cantemir Spațiul are o suprafață utilă de 116 mp și este compartimentat astfel: o încăpere open space, grupuri sanitare separate pentru femei și bărbați, precum și vestiar. Datorită poziționării în Oradea și a compartimentării eficiente, imobilul este potrivit pentru diverse activități, precum magazin, sală de yoga sau pilates, sală de fitness, spațiu pentru birouri sau sediu de firmă. Încălzirea se realizează prin calorifere racordate la sistemul de termoficare al orașului Oradea, iar în fața spațiului sunt disponibile locuri de parcare, un avantaj important atât pentru clienți, cât și pentru angajați. Prețul de închiriere este de 950 euro/lună, negociabil. Pentru mai multe informații sau pentru programarea unei vizionări ,vă stăm cu drag la dispoziție.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1397349
Suprafață utilă: 116 mp
Suprafață utilă totală: 116 mp

Muntele Gaina
Mijloace transport aprox. 245 m
transport
Dimitrie Cantemir
Mijloace transport aprox. 426 m
transport
Piata Cetatii
Mijloace transport aprox. 764 m
transport
Lotus
Mijloace transport aprox. 916 m
Școală
education
Liceul Teoretic Onisifor Ghibu
Învățământ aprox. 1487 m
education
Partenie Cosma
Învățământ aprox. 1783 m
education