Mai mult de un an
10
- Agenție
Spațiu comercial nou, vitrine mari, Calea Clujului
750 €
/ lună
Preț vechi
700 €
10.71 €
/ mp
/ lună
Calea Clujului, Oradea
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Vă propunem spre închiriere un spațiu comercial nou, situat pe Calea Clujului nr. 112, Oradea, cu o suprafață utilă de 70 mp, amplasat la parterul unei clădiri noi, moderne, cu imagine excelentă pentru businessuri care au nevoie de vizibilitate, lumină naturală și prezență stradală puternică. Proprietatea se remarcă prin vitrine mari, compartimentare eficientă și un cadru foarte bun pentru activități care trebuie să inspire încredere încă de la primul contact cu clientul.
Poziționarea pe Calea Clujului, una dintre arterele importante ale orașului, transformă acest spațiu într-o alegere foarte bună pentru afaceri care vor să combine expunerea la trafic cu avantajul unei locații într-un imobil nou. Este o opțiune potrivită pentru clinică estetică, optică, cabinet, showroom, birou de consultanță, agenție, beauty boutique, pet shop premium sau alte servicii și activități comerciale care pun accent pe imagine și accesibilitate.
Dacă îți dorești un spațiu care să susțină creșterea brandului tău și să transmită profesionalism din prima zi, această proprietate merită atenție. Clădirea nouă, vitrinele generoase și adresa bine cunoscută creează exact tipul de cadru pe care îl caută un business modern, orientat spre client. Pentru detalii suplimentare și vizionare, contactează-mă.
Roxana Hanes - Consultant Imobiliar Property Lab
Telefon -
Email -
Cod Proprietate - CP2967586
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 19 Mai 2026
ID anunț: 1077711
Suprafață utilă:
70 mp
Suprafață utilă totală:
70 mp
An construcție:
2025
Istoric preț
Facilități
Utilități
Curent
Apă
Canalizare
Proprietăți similare