Teren de vanzare in comuna Cepari, sat Carpenis, judet Arges.

7.500 € / lună
3.33 € / mp / lună

Morăşti, Judeţul Argeş

Suprafață teren:
2.253 mp

Descriere spațiu comercial

YANI IMOBILIARE EXPERT COMISION 0%- Oferta ! Pret valabil doar pana la 01.06.2026 !- Teren de vanzare in comuna Cepari, sat Carpenis, judet Arges.- Suprafata: 2253 mp, intravilan.- Front stradal pe o lungime de 62,8 metri.- Utilitati: apa, curent.- 4,5 km ( 7 minute ) pana la nodul rutier al A1 de la Rudeni.- 18 km ( 25 minute ) pana la Curtea de Arges.- Zona linistita si retrasa.Pret: 7500 euro !Relatii la telefon sau la sediul firmei din Curtea de Arges, strada Eroilor nr 9
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 1617706

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Lintești
7.800 € / lună
Județul Argeș, Lintești
1.472 mp teren
Spațiu comercial, în Țițești
7.990 € / lună
Județul Argeș, Țițești
500 mp teren