Teren intravilan Sat Moi, Comuna Balteni

11.000 € / lună
11.96 € / mp / lună

Moi, Judeţul Gorj

Suprafață teren:
920 mp

Descriere spațiu comercial

Teren de vanzare Sat Moi, Comuna Balteni 11 000 usor negociabil Vand teren situat in sat Moi, comuna Balteni, cu deschidere la strada. Terenul este situat in apropiere de orasul Rovinari. - Suprafata totala: 920 m2 - Deschidere la strada: 11,74 m - Lungime: 130 m - Acte in regula: cadastru si intabulare la zi - Terenul are acces direct la drum si este potrivit pentru constructie sau investitie. Pret: 12500 (usor negociabil) Pentru mai multe detalii, sunati la: 07******29
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 19 Aprilie 2026 ID anunț: 1323763

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Central
10.000 € / lună
Târgu Jiu, Central
300 mp teren
Spațiu comercial, în Central
12.000 € / lună
Târgu Jiu, Central
300 mp teren
Spațiu comercial, în Moi
11.500 € / lună
Județul Gorj, Moi
5.544 mp teren