SPATIU DE INCHIRIAT IN MARGINEA

1.000 € / lună
6.67 € / mp / lună

Marginea, Judeţul Suceava

Suprafață utilă totală:
150 mp
An construcție:
2023

Descriere spațiu comercial

Spatiu generos de inchiriat in Marginea, ideal pentru afaceri care au nevoie de suprafete ample, utilitati complete si acces excelent! Suprafata hala: 148 mp Spatiu birouri / recreere: 60 mp Parcare: 6 locuri Pret: Negociabil in functie de durata inchirierii si destinatie Caracteristici si dotari: Hala pretabila pentru service auto, atelier, spatiu comercial, depozit si multe alte activitati Curent trifazat ideal pentru echipamente industriale Spatiu de depozitare dedicat Usa mare glisanta permite accesul vehiculelor de dimensiuni mari Usa pietonala acces rapid pentru clienti sau personal Curte spatioasa potrivita pentru manevre, depozitare exterioara sau parcare suplimentara Acces facil din zona principala Localizare foarte buna in Marginea, vizibilitate buna si acces rapid catre arterele principale! Suna acum pentru detalii suplimentare sau pentru a programa o vizionare! Informatiile din acest anunt au fost furnizate de catre proprietar. Agentia noastra nu isi asuma responsabilitatea pentru eventualele modificari ale pretului sau ale informatiilor prezentate. ID INTERN: CP2841640
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 08 Martie 2026 ID anunț: 1111852
Suprafață utilă: 150 mp
Suprafață utilă totală: 150 mp
An construcție: 2023

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Parc Centru
Recreere aprox. 946 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 100 mp, în Central
1.000 € / lună
Suceava, Central