FILM!Teren 7.800mp,fosta partie de schi,investitie turisticaagrement,L

75.000 € / lună
9.62 € / mp / lună

Lunca, Judeţul Mureş

Suprafață teren:
7.800 mp

Descriere spațiu comercial

Comision cumparator: 0%. ASCENDENT IMOBILIARE TARGU MURES este onorata sa va prezinte o reprezentare imobiliara particularizata prin vanzarea unui teren cu istoric turistic, fosta partie de schi, situat in lunca bradului, intr-o zona cu cadru natural deosebit. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, din locatia unde va aflati, chiar acum, prin accesarea filmului de prezentare: Film prezentare: s: watch?v=6v__8UJDUKA Proprietatea are o suprafata totala de 7.800 mp si este impartita in 4 parcele, fiecare cu carte funciara proprie, vanzarea facandu-se integral. Domeniul include parcele intravilan si o parcela extravilan, oferind flexibilitate in utilizare si dezvoltare, conform reglementarilor urbanistice locale. Apa este disponibila pe teren, iar reteaua de curent electric se afla la drum, sub teren, facilitand racordarea. Datorita pozitionarii si configuratiei, este potrivita pentru investitii turistice sau recreative, precum dezvoltarea unei pensiuni, cabane, zona de agrement sau alte proiecte compatibile cu specificul zonei montane. Unitatea terana beneficiaza de acces facil si de un peisaj natural atractiv, fiind o oportunitate si pentru cei interesati de o proprietate cu identitate si potential. Invitam colegii la colaborare, onoram agentul agentia partenera cu comisionul aferent! Consilier specializat pe aleasa oferta doamna Andreea Botos Telefon WhatsApp: (folosesti formularul de contact) Detalii, fotografii suplimentare, precum si alte variante similare exclusive: . ID intern: .