Teren cu vad excelent, 1828mp, 48ml front, toate utilitatile, Luna de

398.000 € / lună
217.72 € / mp / lună

Luna, Judeţul Cluj

Suprafață teren:
1.828 mp

Descriere spațiu comercial

Teren intravilan 1828 mp, front 48 ml, toate utilitatile oportunitate excelenta de investitie | Luna de sus Blitz va propune spre vanzare un teren intravilan situat in Luna de Sus, intr-o zona de case, linistita si cu dezvoltare continua, ideal pentru investitie sau dezvoltare rezidentiala. Terenul are o suprafata de 1828mp mp si beneficiaza de un front generos de 48 ml, un avantaj major pentru investitori, oferind multiple posibilitati de parcelare si dezvoltare, inclusiv spatiu comercial sau ansamblu rezidential de case. Toate utilitatile sunt la frontul terenului: gaz curent apa canalizare Datorita pozitionarii si caracteristicilor sale, terenul reprezinta o oportunitate excelenta pentru dezvoltatori sau investitori care cauta o proprietate cu potential real intr-o zona aflata in continua expansiune. Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionari, va stam la dispozitie! Cod oferta / ID BLITZ: P172609
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 1631229

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Feleacu
390.000 € / lună
Județul Cluj, Feleacu
2.100 mp teren
Spațiu comercial, în Central
399.000 € / lună
Cluj-Napoca, Central
815 mp teren
Spațiu comercial, în Apahida
387.720 € / lună
Județul Cluj, Apahida
4.308 mp teren
Spațiu comercial, în Central
425.000 € / lună
Cluj-Napoca, Central
3.325 mp teren
Spațiu comercial, în Florești
360.000 € / lună