De vanzare 1Ha teren la 1,5km de Mare, Limanu-Mangalia

28.000 € / lună
2.80 € / mp / lună

Limanu, Judeţul Constanţa

Suprafață teren:
10.000 mp

Descriere spațiu comercial

Particular, de vanzare teren extravilan 1Ha(10.000mp in acte, 10.174 in cadastru coordonate stereo), situat peste drum de depozitul Polux, pe drumul judetean Mangalia-Limanu, Jud. Constanta. Terenul se afla pe partea stanga a drumului catre Limanu, la 300m de rondul catre 2Mai si respectiv la 150m de drumul judetean catre Limanu, conform cotelor desenate in poze. Stalpul de curent se afla la 100m, pe terenul alaturat. Parcela are o latime de 35m si o lungime de 290m. In momentul de fata terenul este cultivat cu lucerna. Are cadastrul actualizat in coordonate stereo, acte in regula cu tot istoricul de dezmembrare a terenului incepand cu primul titlu de proprietate de la primarie, taxele sunt platite la zi. Distanta pana la plaja 2 Mai este de 1,5km. Pretul este negociabil. Pentru detalii suplimentare sau vizionari va rog sa ma contactati.
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă rurală
Actualizat în: 14 Mai 2026 ID anunț: 325805

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu industrial, de 4,000 mp, în Palas
26.000 € / lună
Constanța, Palas
4.000 mp utili
Spațiu comercial, în Central
30.000 € / lună
Județul Constanța, Năvodari
500 mp teren
Spațiu comercial, în Central
30.000 € / lună
Județul Constanța, Cernavodă
600 mp teren
Spațiu comercial, în Valu lui Traian
28.000 € / lună
Județul Constanța, Valu lui Traian
249 mp teren
Spațiu comercial, în Corbu
30.000 € / lună
Județul Constanța, Corbu
478 mp teren
Spațiu comercial, în Corbu
30.000 € / lună
Județul Constanța, Corbu