Teren intravilan de vanzare, 1093mp, Jucu | Cluj

76.510 € / lună
70 € / mp / lună

Jucu, Judeţul Cluj

Suprafață teren:
1.093 mp
Nr. niveluri:
1

Descriere spațiu comercial

Va propunem spre vanzare teren intravilan in Jucu | Cluj cu o suprafata de 1093mp cu un front stradal de 19m, lungime de 30m respectiv 35m si latime de 28m respectiv 35m. terenul se preteaza pentru constructia unei case individuale sau duplex cu regim de inaltime (S)+P+1+M. Utilitatile fiind la marginea parcelei. Terenul este situat intr-o zona linistita pe o strada privata, ferita de agitatie si aglomeratie si este la 450m de DN1C si aproximativ 9km, 15minute cu masina de Aeroportul International Avram Iancu sau 15km pana in centrul orasului Cluj. Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionari folositi ID EXTERN:P4104
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă rurală

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 02 Mai 2026 ID anunț: 1404203
Regim înălțime: P+1E

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
restaurants
Han Km 17
Restaurante aprox. 840 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1449 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Central
79.000 € / lună
Cluj-Napoca, Central
500 mp teren
Spațiu comercial, în Tăuți
82.800 € / lună
Județul Cluj, Tăuți
1.035 mp teren
Spațiu comercial, în Tureni
74.900 € / lună
Județul Cluj, Tureni
1.418 mp teren
Spațiu industrial, de 12,500 mp, în Gârbău
75.000 € / lună
Județul Cluj, Gârbău
12.500 mp utili
2027
Spațiu comercial, în Juc-Herghelie
75.000 € / lună
Județul Cluj, Juc-Herghelie
1.400 mp teren
Spațiu comercial, în Dealu Botii