Teren intravilan 414 mp Lot 1 Tomesti, Str. Pinilor

16.500 € / lună
39.86 € / mp / lună

Tomeşti, Iaşi

Suprafață teren:
414 mp

Descriere spațiu comercial

Vand teren intravilan Lot 1, cu suprafata de 414 mp, rezultat din dezlipire, situat in Tomesti, jud. Iasi, intr-o zona linistita, cu priveliste panoramica asupra imprejurimilor. Terenul are forma regulata, este potrivit pentru constructie casa si face parte dintr-un parcelar aerisit, cu acces la drum. Zona este in plina dezvoltare, cu locuinte noi in apropiere, ideala pentru cei care cauta liniste, dar si acces rapid spre oras. Utilitati : apa, gaz, curent electic .
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 10 Mai 2026 ID anunț: 1545873

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia "Moldova Mall", linia 13
Mijloace transport aprox. 323 m
transport
Statia "Moldova Mall", linia 1
Mijloace transport aprox. 330 m
transport
Moldova Mall
Mijloace transport aprox. 334 m
transport
Moldova Mall
Mijloace transport aprox. 337 m
Școală
education
Gradinita cu program prelungit nr.28
Învățământ aprox. 32 m
education
Departamentul de Ingineria Instalatiilor
Învățământ aprox. 382 m
education
Facultatea de Automatica si Calculatoare
Învățământ aprox. 417 m
education
Institutul politehnic de cercetare Iasi
Învățământ aprox. 457 m
Recreere
restaurants
KFC
Restaurante aprox. 38 m
shopping
Palas Mall
Supermarket/Mall aprox. 94 m
shopping
Palas Mall
Supermarket/Mall aprox. 97 m
parks
Carusel
Recreere aprox. 108 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 5,000 mp, în Est
15.000 € / lună