Spatii birouri, showroom, depozit de la 36mp la 72mp zona Mall Moldova

500 € / lună
13.89 € / mp / lună

Păcurari, Iaşi

Suprafață utilă totală:
36 mp

Descriere spațiu comercial

Spatii birouri, showroom, depozit, 36-72mp, zona Mall Moldova Spatii de inchiriat aproape de Mall Moldova pentru: - activitati de birou (iluminat specific, finisaje atent alese, grup sanitar propriu), - mici depozite (poate pt. domeniul medical s.a.), - mic magazin/ showroom de prezentare (scule, electrice s.a.); Sos. Pacurari 145A, la 400m de rond Mall Moldova; 2 spatii a cate 36mp, 1-3 locuri de parcare pt. fiecare spatiu, Contorizari separate pe fiecare spatiu, Retea apa, fosa, gaz - in lucru, 380V; centrala termica pe gaz si calorifere/ fiecare spatiu; Grup sanitar / fiecare spatiu; 500 Euro/ fiecare spatiu de 36mp; Ce suprafata ai dori? De cand? Cate locuri de parcare? Cand ai dori sa vizionam? Lucian Creanga - consultant imobiliar cu 400+ oferte spatii si 100.000mp+ tranzactionati - iti stau la dispozitie! (tel., sms, whatsapp);Comision zero daca discutam doar de aceasta oferta si daca nu am mai analizat alte oferte impreuna. Sau ai dori sa ajungi eficient la cat mai multe spatii? Am pregatit pentru tine un portofoliu cu peste 400 de oferte, tocmai ca sa cunosti mai bine piata, sa-ti clarifici criteriile de selectie si sa-ti maximizezi termenii de inchiriere.Esti agent imobiliar? Haide sa facem echipa impreuna pe termen lung.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 02 Februarie 2026 ID anunț: 1198704
Suprafață utilă: 36 mp
Suprafață utilă totală: 36 mp