DE INCHIRIAT BIROURI 24 mp si 35 mp zona CARREFOUR FELICIA

344 € / lună
14.33 € / mp / lună

Central, Iaşi

Suprafață utilă totală:
24 mp

Descriere spațiu comercial

DE INCHIRIAT Spatiu comercial / BIROURI DIRECTORIALE 24 mp si 35 mp zona CARREFOUR FELICIA 12 euro/mp + tvaPretul biroului 24 mp este de 288 euro/ luna + tvaPretul biroului 35 mp este de 420 euro/ luna + tvaMentenanta cladirii (paza, curatenie...) - 1,5 euro/mpParcare privata - 30 Euro/lunar cu cititor numar. Parcare gratuita in zona.Utilitatile se platesc separat.Costurile de inchiriere sunt: 2 luni garantie, 1 luna comision agentie.Spatiu comercial ideal pentru birou IT, cabinet de proiectare sau de avocatura, sedii firma, salon, magazin on-line, birou contabilitate, sala cursuri, scoala soferi, inchirieri masini, fabricare bijuterii, psiholog, topometrie, juristi, clinica medicala, spatiu de productie, gradinita, before & after school, etc.BIROU 1 - are suprafata de aproximativ 24 mp la etaj, format dintr-o camera Open Space cu AER CONDITIONAT, chiuveta in interior racordata la apa si canalizare, aflat intr-o cladire de birouri, lift, in zona la CARREFOUR FELICIA, chiar langa statia de transport in comun, intr-o zona dens circulata.BIROU 2 - are suprafata de aproximativ 35 mp la etaj, format dintr-o camera Open Space cu AER CONDITIONAT, aflat intr-o cladire de birouri, lift, in zona la CARREFOUR FELICIA, chiar langa statia de transport in comun, intr-o zona dens circulata.Spatiul este luminos cu finisaje noi, gresie, faianta, tavan casetat, contorizat separat.Are o pozitie excelenta, foarte vizibil din strada principala.Acesta este dotat cu grup sanitar pe etaj, aer conditionat, suprafata vitrata mare, sursa de curent continuu, posibilitate racordare la internet DIGI, ORANGE.Cladirea beneficiaza de paza proprie si este supravegheata video.Incalzirea este centralizata, se folosesc repartitoare.Mutare imediata!Pentru mai multe detalii si alte oferte asemanatoare, va rog sunati, sms, whatsapp la CALIN IMOBILIARE IASI