Teren 24 Ari | Horodnic de Sus | Front 15 m

32.500 € / lună
14.01 € / mp / lună

Horodnic, Judeţul Suceava

Suprafață teren:
2.320 mp

Descriere spațiu comercial

Teren extravilan de vanzare in Horodnic de Sus, situat intr-o zona linistita si in dezvoltare, foarte aproape de intravilan ideal pentru investitie! Suprafata: aprox. 24 ari Localizare: Horodnic de Sus Front stradal: 15 m Lungime: 162 m Curent electric: in apropiere Pozitionare: parcela dreapta, aproape de zona urbana Avantaje: Zona aflata in expansiune excelent pentru investitie pe termen mediu Forma regulata, usor de utilizat pentru viitoare proiecte Acces facil la utilitati datorita apropierii de curentul electric Teren drept, potrivit pentru diferite intrebuintari Aproape de intravilan potential ridicat de dezvoltare Pret: 32.500 negociabil O oportunitate buna pentru cei care cauta teren intr-o zona linistita, dar cu perspective clare de urbanizare! Contacteaza-ma pentru detalii si vizionari! Informatiile din acest anunt au fost furnizate de catre proprietar. Agentia noastra nu isi asuma responsabilitatea pentru eventualele modificari ale pretului sau ale informatiilor prezentate.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 08 Martie 2026 ID anunț: 1536284

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Central
30.000 € / lună
Județul Suceava, Siret
2.500 mp teren
Spațiu comercial, în Central
29.664 € / lună
Județul Suceava, Rădăuți
412 mp teren
Spațiu comercial, în Central
34.000 € / lună
Suceava, Central
4.230 mp teren
Spațiu comercial, în Central
35.000 € / lună
Județul Suceava, Siret
1.700 mp teren
Spațiu comercial, în Cumpărătura