Hala 150 mp de inchiriat,str. Bodului Halchiu

650 € / lună
4.33 € / mp / lună

Hălchiu, Judeţul Braşov

Suprafață utilă totală:
150 mp

Descriere spațiu comercial

Oferim spre inchiriere hala industriala situata in Halchiu, la doar cateva minute de Brasov, ideala pentru Spatiul este ideal pentru: Depozitare & comert Logistica si distributie Productie usoara / ateliere Servicii tehnice (non-auto). Nu se accepta activitati de service auto (mecanica, vulcanizare sau lucrari de reparatii auto). Proprietatea dispune de o suprafata utila de 150 mp, fiind eficient compartimentata si pregatita pentru utilizare imediata. Dotari si utilitati: Centrala termica proprie pe gaz confort termic pe tot parcursul anului Alimentare cu apa si canalizare Curent trifazic (380V) ideal pentru echipamente industriale Grup sanitar propriu Acces auto facil, inclusiv pentru autoutilitare Poarta mare pentru acces facil in hala Curte pentru manevra / parcare Avantaje: Locatie accesibila, cu legaturi rapide catre Brasov si zonele industriale Spatiu versatil potrivit pentru multiple activitati comerciale Disponibilitate imediata. La inchiriere se percepe plata chiriei in avans si garantie in cuantumul a doua luni de chirie. Comision agentie 50% din pretul chiriei. Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionari, contacteaza-ma!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 09 Mai 2026 ID anunț: 1574783
Suprafață utilă: 150 mp
Suprafață utilă totală: 150 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Tipografia Brastar, linia 40, 18