Spatiu comercial de inchiriat ,98 mp , BMW

1.500 € / lună
15.31 € / mp / lună

Floreşti, Judeţul Cluj

Suprafață utilă totală:
98 mp

Descriere spațiu comercial

Spatiu comercial de inchiriat zona BMW Floresti, ClujVa propunem spre inchiriere un spatiu comercial situat in zona BMW , cu trafic auto intens si vizibilitate foarte buna.Spatiul are o suprafata utila de 98 mp, fiind compartimentat eficient pentru desfasurarea diverselor activitati comerciale sau de servicii (showroom, birouri, cabinet, salon, magazin etc.). Beneficiaza de vitrina generoasa de 6 mp, care ofera expunere excelentaImobilul este potrivit atat pentru investitie, cat si pentru desfasurarea propriei afaceri, datorita pozitionarii strategice intr-o zona cu dezvoltare rezidentiala si comerciala continua.Pentru detalii suplimentare si programarea unei vizionari, va stam la dispozitie.P13523
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 26 Aprilie 2026 ID anunț: 1248308
Suprafață utilă: 98 mp
Suprafață utilă totală: 98 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Metro Nord S
Mijloace transport aprox. 516 m
transport
Metro Nord N
Mijloace transport aprox. 527 m
transport
VIVO!
Mijloace transport aprox. 938 m
transport
Oncos S
Mijloace transport aprox. 1067 m
Recreere
restaurants
Best Western Plus Fusion Hotel
Restaurante aprox. 295 m
shopping
Metro
Supermarket/Mall aprox. 613 m
parks
Zonă de protectie - Compania de Apa Somes S.A.
Recreere aprox. 850 m
shopping
Complex comercial Polus
Supermarket/Mall aprox. 1028 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 100 mp, în Florești
1.500 € / lună