Spatiul comercial, 52 mp, parcare, zona Terra

550 € / lună
10.58 € / mp / lună

Floreşti, Judeţul Cluj

Suprafață utilă totală:
52 mp

Descriere spațiu comercial

Blitz va propune spre inchiriere un spatiu comercial pozitionat la parterul unui imobil nou de locuinte, avand suprafata utila de 52 mp, in zona Terra. Spatiul este compartimentat in 2 incaperi, 2 grupuri sanitare si terasa. Beneficiaza de 3 intrari si un loc de parcare si este pretabil pentru multiple activitati comerciale: magazine, cabinete medicale, salon, etc. Disponibil imediat!Va asteptam la vizionare!Cod oferta / ID BLITZ: P164841
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 07 Mai 2026 ID anunț: 1237479
Suprafață utilă: 52 mp
Suprafață utilă totală: 52 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
M-Cartier Terra
Mijloace transport aprox. 426 m
transport
M-Prof. Dumitru Mocanu
Mijloace transport aprox. 637 m
transport
M-Prof. Dumitru Mocanu E
Mijloace transport aprox. 640 m
transport
M-Prof. Dumitru Mocanu V
Mijloace transport aprox. 647 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 351 m
restaurants
Pizza Pizza
Restaurante aprox. 474 m
shopping
Profi
Supermarket/Mall aprox. 1018 m
shopping
Profi Floresti
Supermarket/Mall aprox. 1018 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 50 mp, în Florești
0 € / lună
Județul Cluj, Florești
50 mp utili
Spațiu comercial, de 61 mp, în Florești
550 € / lună
Județul Cluj, Florești
61 mp utili
2019
Spațiu comercial, de 60 mp, în Florești
520 € / lună
Județul Cluj, Florești
60 mp utili
2014
Spațiu comercial, de 80 mp, în Florești