Spatiu comercial 40 mp, vad comercial excelent, parcare inclusa, zona

420 € / lună
10.50 € / mp / lună

Floreşti, Judeţul Cluj

Suprafață utilă totală:
40 mp
An construcție:
2018

Descriere spațiu comercial

Spatiu comercial de inchiriat, situat la parterul unui bloc construit in 2020, in zona Vivo. Suprafata utila de 40 mp, compartimentat in open-space, hol, baie si balcon. Pozitionat pe una din cele mai circulate strazi din Floresti, spatiul beneficiaza de vizibilitate foarte buna si este ideal pentru salon, birou sau cabinet. Dispune de un loc de parcare si este inclus in pretul chiriei.Spatiul reprezinta o oportunitate ideala de investitie.Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati!Cod oferta / ID BLITZ: P167372
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 24 Martie 2026 ID anunț: 1303883
Suprafață utilă: 40 mp
Suprafață utilă totală: 40 mp
An construcție: 2018

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Oncos S
Mijloace transport aprox. 1048 m
transport
Oncos N
Mijloace transport aprox. 1061 m
transport
Tautiului S
Mijloace transport aprox. 1240 m
transport
Tautiului N
Mijloace transport aprox. 1249 m
Recreere
restaurants
Best Western Plus Fusion Hotel
Restaurante aprox. 1077 m
parks
Parcul Poligon
Recreere aprox. 1098 m
shopping
Metro
Supermarket/Mall aprox. 1294 m
shopping
VIVO!
Supermarket/Mall aprox. 1614 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 42 mp, în Florești
400 € / lună
Județul Cluj, Florești
42 mp utili
Spațiu comercial, de 60 mp, în Florești
450 € / lună
Județul Cluj, Florești
60 mp utili