Teren extravilan 8665 mp, Fratostita, Filiasi, COMISION ZERO PENTRU CU

35.000 € / lună
4.04 € / mp / lună

Filiaşi, Judeţul Dolj

Suprafață teren:
8.665 mp

Descriere spațiu comercial

BLITZ va propune spre achizitie o parcela de teren extravilan cu o suprafata de 8665 mp si deschidere de 26 ml in Fratostita, oras Filiasi. Terenul este pozitionat in apropierea drumului comunal, avand acces facil la toate utilitatile zonei, curent electric, canalizare. De asemenea, poate fi o investitie oportuna pe termen lung. Pentru mai multe detalii va asteptam la vizionare! Cod oferta / ID BLITZ: P155926
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 21 Aprilie 2026 ID anunț: 1541934

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 114 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 2,400 mp, în Ultracentral
34.848 € / lună
Craiova, Ultracentral
2.400 mp utili
1990
Spațiu comercial, în Gogoșița
36.000 € / lună
Județul Dolj, Gogoșița
6.000 mp teren
Spațiu comercial, în Popoveni
36.000 € / lună
Craiova, Popoveni
400 mp teren
Spațiu comercial, în Brădești
34.000 € / lună
Județul Dolj, Brădești
1.700 mp teren
Spațiu comercial, în Pielești
35.000 € / lună
Județul Dolj, Pielești
601 mp teren
Spațiu comercial, în Central
32.000 € / lună
Județul Dolj, Filiași
444 mp teren
Spațiu comercial, în Central
38.000 € / lună
Județul Dolj, Filiași
1.000 mp teren
Spațiu comercial, în Bâlta
35.000 € / lună
Județul Dolj, Bâlta
500 mp teren
Spațiu comercial, în Leamna de Sus
31.500 € / lună
Județul Dolj, Leamna de Sus
450 mp teren