Teren intravilan construibil Feleacu/ utilitati/ panorama spre oras

172.000 € / lună
145.03 € / mp / lună

Feleacu, Judeţul Cluj

Suprafață teren:
1.186 mp

Descriere spațiu comercial

Astra Imobiliare ofera spre vanzare un teren intravilan in Feleacu in zona partiei de ski.Terenul are 1186 mp avand un front de 16 m.Este un teren construibil, pentru constructie nu este nevoie de elaborare PUZ!Utilitatile(apa,curent,gaz) sunt in fata parcelei.Ideal celor care cauta linistea, fiind o zona foarte linistita, retrasa de la strada teren se poate construi o casa individuala regim de inaltime P+E sau P+E+ CF figureaza si o sura ce se poate demola.Acces rapid spre Centru, fiind la aproximativ 15 minute de mers cu masina de sens Observator.Pentru informatii suplimentare si vizionari va stam la dispozitie!*Ai un teren de vanzare? Preluam imobile la vanzare in toata Transilvania- cu respect, profesionalism si rezultate garantate! *
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă de deal / munte
Actualizat în: 20 Aprilie 2026 ID anunț: 1462835

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
M-Scoala Feleacu V
Mijloace transport aprox. 696 m
transport
M-Scoala Feleacu E
Mijloace transport aprox. 709 m
transport
M-Releu
Mijloace transport aprox. 858 m
transport
M-DJ 71
Mijloace transport aprox. 956 m
Școală
education
Gradinita Feleacu
Învățământ aprox. 579 m
education
Scoala Generala Feleacu
Învățământ aprox. 619 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 80 mp, în Central
155.000 € / lună
Cluj-Napoca, Central
80 mp utili
Spațiu comercial, în Feleacu
189.000 € / lună
Județul Cluj, Feleacu
861 mp teren
Spațiu comercial, în Feleacu