Teren de vanzare Eforie Sud,500 mp cu deschidere Bulevardul Republicii

49.000 € / lună
98 € / mp / lună

Eforie, Judeţul Constanţa

Suprafață teren:
500 mp
Nr. niveluri:
3

Descriere spațiu comercial

De vanzare teren intr-o zona foarte buna din Eforie Sud, cu deschidere direct pe Bulevardul Republicii. Suprafata: 500 mp cu P.O.T 40%, CUT 1,2 si regim de inaltine maxim P+3E Teren pe colt, cu deschidere de 15 metri la Bulevardul Republicii . Utilitati: apa, canalizare, curent si gaze disponibile chiar in fata terenului. Terenul este ideal pentru constructie casa / vila,pensiune,investitie imobiliara,spatiu comercial etc. Acces facil catre mare, centru si principalele zone de interes din Eforie Sud. Acte pregatite pentru vanzare.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 06 Mai 2026 ID anunț: 1321808
Regim înălțime: P+3E

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Constanta Metropolitan "Eforie Sud" Bus Station (en)
Mijloace transport aprox. 746 m
transport
Gara Eforie Sud
Mijloace transport aprox. 1048 m
transport
Gara Eforie Sud
Mijloace transport aprox. 1060 m
transport
Gara Tuzla hc
Mijloace transport aprox. 1744 m
Școală
education
Liceul "Carmen Silva"
Învățământ aprox. 700 m
education
Liceul Teoretic Carmen Sylva
Învățământ aprox. 724 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 120 m
parks
Parcul Central
Recreere aprox. 357 m
restaurants
Restaurant Magura
Restaurante aprox. 568 m
shopping
Supermarket
Supermarket/Mall aprox. 1156 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 400 mp, în Nord
45.000 € / lună
Județul Constanța, Eforie
400 mp utili
Spațiu comercial, în Nord