Teren Dumbraveni, 30 ari, deschidere 50 m, pretabil blocuri!

350.000 € / lună
116.67 € / mp / lună

Dumbrăveni, Judeţul Suceava

Suprafață teren:
3.000 mp

Descriere spațiu comercial

Blitz imobiliare va propune spre vanzare o oferta unica in Dumbraveni, un teren cu o suprafata de 3000 mp ( 30ari ), deschidere de 50 m liniari, cu oportunitate de constructie blocuri!!! Terenul are toate utilitatile la front, inclusiv iluminat stradal. Terenul se afla in o zona de interes din Dumbraveni, intrucat se afla in vecinatatea zonei unde se va construi noul stadion de fotball. Pentru detalii si vizionari, nu ezitati sa ne contactati! Cod oferta / ID BLITZ: P166498
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă rurală
Actualizat în: 26 Aprilie 2026 ID anunț: 1365926

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Grupul scolar Dumbraveni
Învățământ aprox. 1903 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 988 m
parks
Dumbrava
Recreere aprox. 1762 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1882 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Paltin
315.000 € / lună
Județul Suceava, Paltin
4.559 mp teren
Spațiu comercial, în Moara
365.000 € / lună
Județul Suceava, Moara
8.500 mp teren
Spațiu comercial, în Sucevița
370.000 € / lună
Județul Suceava, Sucevița
22.600 mp teren
Spațiu comercial, în Dârmoxa
329.800 € / lună
Județul Suceava, Dârmoxa
164.900 mp teren
Spațiu comercial, în Burdujeni
380.000 € / lună
Suceava, Burdujeni
102.000 mp teren
Spațiu comercial, în Lisaura
370.240 € / lună
Județul Suceava, Lisaura
2.848 mp teren
Spațiu comercial, în Sfântu Ilie
350.000 € / lună
Județul Suceava, Sfântu Ilie
7.500 mp teren
Spațiu comercial, în Central
365.000 € / lună