Teren 2600 mp, Mogoesesti, soseaua Iasi-Vaslui

93.200 € / lună
36.26 € / mp / lună

Dumbrava, Judeţul Vâlcea

Suprafață teren:
2.570 mp

Descriere spațiu comercial

Catalin Manolache- Specialist Broker Blitz Imobiliare va propun spre vanzare un teren de 2600 mp in Mogosesti, langa soseaua Iasi-Vaslui. Incadrare teren: INTRAVILAN Deeschidere la drum- foarte mare, peste 90 ml, se poate la nevoie parcela. Utilitati: apa, curent electric, canalizare la strada in curs de a fi data spre folosinta, internet Pretabil constructie depozit, hale . Va astept la vizionare! Cod oferta / ID BLITZ: P161371
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 28 Aprilie 2026 ID anunț: 1536413

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia "Politia Ciurea", linia 14b
Mijloace transport aprox. 1831 m
transport
Politie
Mijloace transport aprox. 1844 m
transport
Statia "Primaria Ciurea", linia 14b
Mijloace transport aprox. 1882 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Goranu
93.000 € / lună
Râmnicu Vâlcea, Goranu
1.040 mp teren
4E
Spațiu comercial, în Central
91.000 € / lună
Județul Vâlcea, Călimănești
3.025 mp teren
Spațiu comercial, în Troian
96.000 € / lună
Județul Vâlcea, Troian
1.000 mp teren
Spațiu comercial, în Central
97.000 € / lună
Râmnicu Vâlcea, Central
770 mp teren
Spațiu comercial, în Central
84.900 € / lună
Râmnicu Vâlcea, Central
780 mp teren
2E