COMISION 0%! Teren intravilan, 610 mp, zona centrala Dej

25.000 € / lună
40.98 € / mp / lună

Dej, Judeţul Cluj

Suprafață teren:
610 mp

Descriere spațiu comercial

Capital Imobiliare va propune spre vanzare, IN EXCLUSIVITATE SI FARA COMISION PENTRU CUMPARATOR, un teren intravilan situat in zona ultracentrala a municipiului Dej, pe strada Tiblesului, ideal pentru constructia unei locuinte individuale. Suprafata: 610 mp Front stradal: aprox. 20 ml Destinatie: constructie casa unifamiliala Utilitati: apa, canalizare, gaz, curent disponibile la strada Teren imprejmuit cu gard din plasa Acces direct din strada asfaltata Proprietatea beneficiaza de o pozitionare excelenta, in apropiere de puncte de interes, magazine, scoli si institutii, oferind atat confort urban, cat si intimitate. Ideal pentru cei care doresc sa construiasca o locuinta intr-o zona centrala, cu acces rapid la toate facilitatile orasului. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati!
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 16 Mai 2026 ID anunț: 1345485

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 441 m
parks
Parc
Recreere aprox. 849 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 875 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 906 m

Proprietăți similare

Spațiu industrial, de 5,000 mp, în Sud
25.000 € / lună
Județul Cluj, Câmpia Turzii
5.000 mp utili
2024
Spațiu industrial, de 5,300 mp, în Apahida
23.850 € / lună
Județul Cluj, Apahida
5.300 mp utili
2026
Spațiu industrial, de 5,300 mp, în Gilău
23.850 € / lună
Județul Cluj, Gilău
5.300 mp utili
2020
Spațiu industrial, de 5,900 mp, în Industrial