4 Parcele Teren Intravilan | Strada Dara | 600 mp | 20 ml Front

9.500 € / lună
15.83 € / mp / lună

Dara, Judeţul Satu Mare

Suprafață teren:
600 mp

Descriere spațiu comercial

De vanzare 4 parcele teren intravilan Satu Mare, str. DaraPret: 9.500 Euro\ARIE - negociabilSe ofera spre vanzare 4 parcele de teren intravilan situate in municipiul Satu Mare, pe strada Dara, intr-o zona linistita si in plina dezvoltare.Fiecare parcela are o suprafata de 600 mp si beneficiaza de un front stradal generos de 20 ml, ideal pentru constructia unei locuinte individuale.Terenurile dispun de toate utilitatile la limita proprietatii: apa, canalizare, curent electric si gaz, precum si acces direct din drum asfaltat, oferind confort si acces facil pe tot parcursul anului.Datorita pozitionarii in intravilan, terenurile sunt destinate constructiilor rezidentiale, avand acces la infrastructura urbana si utilitati publice .Suprafata parcela: 600 mpFront stradal: 20 mlUtilitati completeDrum asfaltatZona linistita, ideala pentru locuintaO oportunitate excelenta pentru investitie sau pentru construirea casei dorite!
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 01 Mai 2026 ID anunț: 1400976

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Istvan ter
Mijloace transport aprox. 1980 m
Recreere
restaurants
Restaurant Rigo
Restaurante aprox. 338 m
parks
Piata Nicolae Titulescu
Recreere aprox. 1366 m
restaurants
Restaurant Class
Restaurante aprox. 1802 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1918 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Santău
9.500 € / lună
Județul Satu Mare, Santău