Teren in Cristian - 485 mp - intravilan

55.000 € / lună
113.40 € / mp / lună

Cristian, Judeţul Sibiu

Suprafață teren:
485 mp

Descriere spațiu comercial

Agentia Imobiliara New Concept Living ofera spre vanzare un teren intravilan situat in Cristian, judetul Sibiu, intr-o zona linistita, exclusiv de case. Terenul are o suprafata de 485 mp, cu deschidere stradala de 13 ml, fiind ideal pentru construirea unei locuinte permanente sau a unei case de vacanta. Caracteristici teren: - Suprafata totala: 485 mp - Deschidere la strada: 13 ml - Categorie: intravilan - Utilitati: curent electric - Acces facil, drum bun Avantaje: - Zona rezidentiala linistita - Cartier de case - Acces rapid catre Sibiu si autostrada A10 - Investitie sigura pe termen lung - Ideal pentru locuinta proprie Localizare: Terenul este situat in Cristian, o localitate moderna, foarte bine conectata la Sibiu, la aproximativ 10 km de intrarea in oras, cu acces excelent catre drumurile principale. ID intern: 23151 ?? Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionari, nu ezitati sa ne contactati!
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 11 Mai 2026 ID anunț: 1388358

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Cristian Sibiu
Mijloace transport aprox. 314 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Cristian
58.824 € / lună
Județul Sibiu, Cristian
456 mp teren
Spațiu comercial, în Cârțișoara
59.000 € / lună
Județul Sibiu, Cârțișoara
503 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Cristian
50.000 € / lună
Județul Sibiu, Cristian
595 mp teren
Spațiu comercial, în Daia