Spatiu birouri de inchiriat 3 camere 2 bai parcare Industrial Vest

650 € / lună
5.42 € / mp / lună

Cristian, Judeţul Sibiu

Suprafață utilă totală:
120 mp
An construcție:
2010

Descriere spațiu comercial

Cauti un spatiu birou modern cu toate utilitatile necesare? TABOO Imobiliare iti propune acest spatiu birou de inchiriat in zona Industrial Vest, Sibiu. Cladirea spatiului de inchiriat din zona Industrial Vest, Sibiu a fost construita in anul 2010, renovata in 2025, cu o structura din caramida. Spatiul se afla intr-un imobil cu 1 etaj si are suprafata construita de 156 mp, iar suprafata utila de 120 mp. Spatiul de inchiriat este compus din 3 camere, 1 bucatarie, 2 bai, acest spatiu de birouri incalzirea se realizeaza prin intermediul unei centrale proprie si incalzire in pardoseala.Utilitati si dotari:~ Bucatarie: mobilata, utilata;~ Mobilat: partial mobilat;~ Utilitati: curent electric, apa, canalizare, gaz, catv, telefon, acces internet, fibra optica;~ Izolatii: exterior;~ Usile interioare: celulare;~ Contorizare: apometre, contor gaz, contor curent electric, contorizare separata;~ Caracteristici casa/vila: acoperis, curte.Finisajele interioare:~ Pereti: vopsea lavabila, faianta;~ Podele: parchet, gresie;~ Finisaj: finisat;~ Geamuri: pvc, termopan;~ Usa intrare: pvc, functie de necesitati se poate inchiria parterul sau etajul. Pret: 650Cod oferta / ID: P26073Suna-ne acum si afla detalii despre aceasta proprietate de inchiriat din Sibiu, dar si despre alte proprietati potrivite pentru tine.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 1387679
Suprafață utilă: 120 mp
Suprafață utilă totală: 120 mp