Spatiu comercial de inchiriat Bulevardul Dem Radulescu Rm Valcea

622 € / lună
9.42 € / mp / lună

Cremenari, Judeţul Vâlcea

Suprafață utilă totală:
66 mp

Descriere spațiu comercial

RSA Estate va propune spre inchiriere un spatiu comercial situat pe bulevardul Dem Radulescu, in Ramnicu Valcea una dintre cele mai dinamice si cautate zone ale orasului. Proprietatea dispune de o suprafata utila de 65 mp, fiind configurata open-space, ceea ce permite adaptarea facila pentru diverse tipuri de activitati. Spatiul se preda liber, oferind viitorului chirias posibilitatea de amenajare integrala in functie de conceptul dorit. Beneficiaza de acces direct din strada si vizibilitate buna, fiind potrivit pentru activitati precum showroom, salon, cabinet, birou sau alte servicii comerciale. zona cu potential comercial ridicat flexibilitate in amenajare acces facil si vizibilitate Disponibil imediat. Pret: 3.200 lei/luna
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 01 Mai 2026 ID anunț: 1400649
Suprafață utilă: 66 mp
Suprafață utilă totală: 66 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Autogara 1 Mai
Mijloace transport aprox. 1002 m
transport
Statie ETA S.A./autocare curse judetene
Mijloace transport aprox. 1026 m
transport
Statia Seminar
Mijloace transport aprox. 1622 m
transport
Ramnicu Valcea
Mijloace transport aprox. 1705 m
Școală
education
SCOALA NR 9
Învățământ aprox. 526 m
education
Scoala nr. 9
Învățământ aprox. 537 m
education
Gradinita nr.2 Ostroveni
Învățământ aprox. 717 m
education
Liceul Tehnologic Ferdinand I
Învățământ aprox. 761 m
Recreere
shopping
Lidl
Supermarket/Mall aprox. 146 m