Teren 4700 intravilan de vanzare sau schimb cu garsoniera

35.000 € / lună
7.29 € / mp / lună

Central, Craiova

Suprafață teren:
4.800 mp

Descriere spațiu comercial

Teren de vanzare la doar 20 km de Craiova 4700 mp , deschidere 50 m Intravilan Canalizare , apa din retea, curent pe strada. Terenul este ingradit Comuna Varvoru de Jos , sat Dobromira Se accepta oferta cu garsoniera la schimb teren si diferenta
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 13 Aprilie 2026 ID anunț: 1434217

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Scoala generala Varvoru de Jos
Învățământ aprox. 291 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 2,400 mp, în Ultracentral
34.848 € / lună
Craiova, Ultracentral
2.400 mp utili
1990
Spațiu comercial, în Brestei
35.000 € / lună
Craiova, Brestei
500 mp teren
Spațiu comercial, în Central
32.000 € / lună
Craiova, Central
3.789 mp teren
Spațiu comercial, în Central
35.000 € / lună
Craiova, Central
2.373 mp teren
Spațiu comercial, în Popoveni
36.000 € / lună
Craiova, Popoveni
400 mp teren
Spațiu comercial, în Central
35.000 € / lună
Craiova, Central
466 mp teren
Spațiu comercial, în Central
36.500 € / lună
Craiova, Central
694 mp teren
Spațiu comercial, în Central
35.000 € / lună
Craiova, Central
1.016 mp teren
Spațiu comercial, în Bucovăț
32.000 € / lună
Craiova, Bucovăț
951 mp teren