DGM IMOBILIARE: Spatiu comercial, Calea Bucuresti-Vodafone

1.600 € / lună
14.16 € / mp / lună

Calea Bucureşti, Craiova

Suprafață utilă totală:
113 mp
An construcție:
1990

Descriere spațiu comercial

DGM Imobiliare propune spre inchiriere un spatiu comercial, situat pe str. Calea Bucuresti, lipit de magazinul Vodafone, actual TECHVENTURES BANK. Spatiul este situat intr-o zona intens circulata atat auto cat si pietonal, la 3-4 minute de Universitate.Caracteristici:- parter de bloc- 113,28 mp- vitrina- incalzire individuala cu CT pe gaze- sistem de ventilatie- grup sanitar- chicineta- spatiu depozitareActivitati compatibile cu zona:- institutii financiare- birou notarial- sediu birou- magazin- showroomDisponibil incepand cu data de 20.06.2026.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 10 Mai 2026 ID anunț: 1593645
Suprafață utilă: 113 mp
Suprafață utilă totală: 113 mp
An construcție: 1990

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Piata Centrala
Mijloace transport aprox. 100 m
transport
Piata Centrala
Mijloace transport aprox. 105 m
transport
Piata Centrala
Mijloace transport aprox. 191 m
transport
Piata Centrala
Mijloace transport aprox. 198 m
Școală
education
Universitatea din Craiova
Învățământ aprox. 320 m
education
Gradinita Iedera
Învățământ aprox. 345 m
education
Gradinita Tudor Vladimirescu
Învățământ aprox. 472 m
education
Gradinita Petrache Poenaru
Învățământ aprox. 553 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 130 m
restaurants
Libra Internet Bank
Restaurante aprox. 130 m
shopping
Careefour
Supermarket/Mall aprox. 590 m
shopping
Mercur Center
Supermarket/Mall aprox. 893 m