Teren intravilan, 700 mp, Cosoveni

39.000 € / lună
55.71 € / mp / lună

Coşoveni, Judeţul Dolj

Suprafață teren:
700 mp

Descriere spațiu comercial

GDN Elite Imobiliare va propune spre vanzare un teren intravilan, situat in localitatea Cosoveni, intr-o zona aflata intr-o continua expansiune rezidentiala si comerciala. Proprietatea masoara o suprafata totala de 700 mp si beneficiaza de un front stradal de 16,33 M, oferind multiple posibilitati de parcelare sau dezvoltare in functie de necesitatile viitorului proprietar. Accesul se face de la o strada publica asfaltata. Terenul dispune de toate utilitatile esentiale la limita proprietatii, respectiv energie electrica, apa, canalizare si gaze naturale, avantaj care confera un beneficiu major in demararea rapida a oricarui proiect de constructie. Amplasarea este una deosebit de avantajoasa intr-o zona linistita, cu acces facil catre Craiova si principalele artere de circulatie, dar si in proximitatea unor ansambluri rezidentiale, scoli, magazine, si alte facilitati urbane si statie de autobuz. Prin caracteristicile sale, terenul este potrivit atat pentru constructia unei locuinte individuale, cat si pentru dezvoltarea unui proiect imobiliar. De asemenea poate reprezenta o investitie sigura si profitabila, dat fiind potentialul ridicat al zonei. Va asteptam cu drag la vizionare!
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă rurală
Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 1385045

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 179 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1470 m

Proprietăți similare