Teren intravilan 1080 mp + casa demolabila Cosoveni

60.000 € / lună
55.56 € / mp / lună

Coşoveni, Judeţul Dolj

Suprafață teren:
1.080 mp

Descriere spațiu comercial

Blitz va propune spre achizitie un teren intravilan cu suprafata de 1080 mp in zona Cosoveni. Pe teren se afla si o constructie demolabila. Avem un front stradal de 27 m ceea ce permite obtinerea a doua parcele a cate 540 mp fiecare. Aflandu-se intre case, terenul dispune de curent, apa, gaz la distante mici de front. Avem si canalizarea prezenta insa nu este inca data in folosinta. Pentru mai multe detalii, va astept la vizionare! Cod oferta / ID BLITZ: P163448
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă rurală
Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 1387676

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 1032 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1913 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Bucovăț
66.000 € / lună
Județul Dolj, Bucovăț
1.100 mp teren
Spațiu comercial, în Malu Mare
61.000 € / lună
Județul Dolj, Malu Mare
1.230 mp teren
Spațiu comercial, în Albești
61.000 € / lună
Județul Dolj, Albești
670 mp teren
Spațiu comercial, în Malu Mare
65.000 € / lună
Județul Dolj, Malu Mare
1.339 mp teren
Spațiu comercial, în Almăj
57.000 € / lună
Județul Dolj, Almăj
2.501 mp teren
Spațiu comercial, în Coșoveni
65.000 € / lună
Județul Dolj, Coșoveni
827 mp teren
Spațiu comercial, în Popoveni
60.000 € / lună
Județul Dolj, Popoveni
600 mp teren
Spațiu comercial, în Coșoveni
60.000 € / lună
Județul Dolj, Coșoveni
1.200 mp teren
Spațiu comercial, în Coșoveni
57.000 € / lună
Județul Dolj, Coșoveni