De inchiriat spatiu comercial zona Trocadero

750 € / lună
17.05 € / mp / lună

Trocadero, Constanţa

Suprafață utilă totală:
44 mp

Descriere spațiu comercial

COD IS 1515 Agentia EUROEMPIRE IMOBILIARE INTERMED va propune spre inchiriere, in localitatea Constanta, zona Trocadero, un spatiu comercial situat la parter cu suprafata totala de 96 mp din care suprafata utila este de 44 mp. Imobilul este imbunatatit de actualitate, dispune de centrala termica pe gaz, este compun din 3 camere, baie proprie si parcare privata. Pretul inchirierii este de 750 euro/ luna+ o luna garantie. Pentru mai multe detalii despre oferta sau vizionare puteti sa ne contactati la nr de tel . Suprafata totala: 96 m2 Stadiu constructie: Finalizat Tip imobil: Spatiu stradal
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 15 Mai 2026 ID anunț: 1192470
Suprafață utilă: 44 mp
Suprafață utilă totală: 44 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Poporului; Linia 51
Mijloace transport aprox. 121 m
transport
Statia Rapsodia; Linia 44
Mijloace transport aprox. 206 m
transport
Statia Ion Roata; Linia 51
Mijloace transport aprox. 212 m
transport
Poporului [51]
Mijloace transport aprox. 216 m
Școală
education
Liceul cu program sportiv Nicolae Rotaru
Învățământ aprox. 292 m
education
Liceul cu Program Sportiv - CSS
Învățământ aprox. 325 m
education
Colegiul Naţional de Arte Regina Maria
Învățământ aprox. 475 m
education
Liceul de Arte Constanta
Învățământ aprox. 485 m
Recreere
parks
The Land of Dwarves (Ţara Piticilor Casa de Cultură) (en)
Recreere aprox. 184 m
restaurants
Rapsodia Restaurant (en)