Spatiu birou 20 m2, Trocadero, cu toate utilita?ile incluse

228 € / lună
11.40 € / mp / lună

Trocadero, Constanţa

Suprafață utilă totală:
20 mp

Descriere spațiu comercial

Spatiu de birou situat la Trocadero, langa BRD, intr-o zona foarte buna. Cladirea este exclusiv de birouri, spatiu propus are o suprafata de 20 mp, mobilat, cu aer conditionat si centrala a imobilului. In pretul chiriei sunt incluse si TOATE utilitatile (internet, apa, curent, caldura). Se inchiriaza pe termen lung, posibilitate sediu social. Pentru detalii suplimentare, contactati-ne la orice ora (persoana fizica). Nr grupuri sanitare: 1 Suprafata utila: 20 mp Utilitati generale (Curent,Apa,Canalizare,Gaz) Finisaje - Podele (Parchet); Stare interior (Buna); Iluminat (Aplice); Ferestre cu geam termopan (PVC) Dotari - Dotari imobil (Interfon) Locuri parcare in fata casei. pret inchiriere: 1200 monedainchiriere: RON ID anun? : 1751954808
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 07 Mai 2026 ID anunț: 645304
Suprafață utilă: 20 mp
Suprafață utilă totală: 20 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Palazu Mare
250 € / lună
Județul Constanța, Palazu Mare
400 mp teren
Spațiu comercial, de 14 mp, în Central
250 € / lună
Constanța, Central
14 mp utili
Spațiu comercial, de 40 mp, în Central
237 € / lună
Județul Constanța, Vama Veche
40 mp utili
Spațiu comercial, de 10 mp, în Central
250 € / lună
Constanța, Central
10 mp utili
Spațiu comercial, de 14 mp, în ICIL
220 € / lună
Constanța, ICIL
14 mp utili
Spațiu comercial, de 25 mp, în Capitol