Spatii birouri artera principala 3 locuri parcare in curte interioara

1.100 € / lună
10.48 € / mp / lună

Exterior Vest, Constanţa

Suprafață utilă totală:
105 mp

Descriere spațiu comercial

Este vorba de 2 apartamente unul langa celalalt, cu intrare separata de restul imobilului, contorizare separata la utilitati. Accesul se face din bulevard principal prin poarta automata. Rulouri automate, centrala pe gaz, aere conditionate, alarma gsm. Usi metalice la interior (pt acces in cele 2 apartamente), kitchinete, cu hota, plita electrica, frigider, toate noi. Proaspat renovat si prima data spre inchiriere. Se poate inchiria mobilat (cum e in poze) sau nemobilat. Suprafata 105 mp. Disponibil imediat. Avans 1 luna, garantie 1 luna. Colaboram si cu agentii.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 1620977
Suprafață utilă: 105 mp
Suprafață utilă totală: 105 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Bucuresti; Linia 100C
Mijloace transport aprox. 208 m
transport
Statia Poporului; Linia 51
Mijloace transport aprox. 302 m
transport
Statia Ion Roata; Linia 51
Mijloace transport aprox. 393 m
transport
Poporului [51]
Mijloace transport aprox. 401 m
Școală
education
Liceul cu Program Sportiv - CSS
Învățământ aprox. 98 m
education
Liceul cu program sportiv Nicolae Rotaru
Învățământ aprox. 126 m
education
COLEGIUL TEHNIC VASILE PÂRVAN
Învățământ aprox. 272 m
education
Institutul pentru Dezvoltarea Resurselor Umane (IDRU)
Învățământ aprox. 489 m
Recreere
restaurants
Angelli
Restaurante aprox. 78 m
shopping
Carrefour Market
Supermarket/Mall aprox. 279 m
parks
The Land of Dwarves (Ţara Piticilor Casa de Cultură) (en)